• Runes of Magic: Shadowforge Dwarf'larının ülkesinin detayları

   Runes of Magic ekibi yeni çıkacak içerik güncellemesi Fires of Shadowforge ile gelecek olan Shadowforge Dwarves ırkı ile ilgili detaylı bilgi yayınladı. Bilgiler daha çok Shadowforge Dwarves'ın vatanı olan Kingdom of Taffrock üzerinde yoğunlaşıyor.   Yeni başlangıç alanı "Yrvandis Hollows"
   Taffrock, Dwarf'ların yeraltı krallığı Büyük Sürgün'den ve Taborea halkı ile demon'ar arasındaki tarihi savaştan çok önce yaratılmıştı. Fakat başarısızlığa uğrayan bir deney sonucu Dwarf'lar uzun bir uykuya geçip yokluğun içine kaymışlardı. Asil gözcüler onları keşfettiğinde yeni bir hayata uyandılar ve unutulmuş krallıkları bir kez daha gözler önüne çıktı. Yapılarının boyutları dehalarını ve yeteneklerini ispatlıyor ve Dwarf'ların beş temel bölgeyi araştırabilmesine izin veriyor: Merkezi yönetim bölgesi (administration district), doğuda Crafting District, kuzeyde Area bölgesi ve batıda ** bölgesi ile güneyde Madencilik bölgesi.

   http://us.runesofmagic.com/us/news,i...e_dwarves.html
   Bu makalenin forum konusu: Runes of Magic: Shadowforge Dwarf'larının ülkesinin detayları Yazan Haberci Forum konusunu göster